Epoksi Uygulama için Hemen Arayın! (+90) 312 276 13 76

Mortar Granit Epoksi Kaplama Uygulaması

Mortar Granit Layer Epoksi Kaplama Uygulaması

Mekanik Mukavemeti çok yüksek epoksi kaplamadır. Ağır trafik sanayi tesislerinde kaplamaya uygundur. Ağır hizmet tipi, üç bileşenli, epoksi esaslı, solventsiz, akıtılarak uygulanan, kaymaz zemin kaplama malzemesidir.
Epoksi Mortar kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. . Kolay temizlenir yüksek oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır.

Epoksi Mortar kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve dayanımlı bir yüzey haline getirir. Kaplanan yüzeyi yarı pürüzlü veya tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

Epoksi Mortar Kaplama, Genel ağır sanayi ve yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılır tüm endüstriyel döşemelerde, kimyasal fabrikalar, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, kimyasal fabrikalar, otomotiv sektörü, tüm depolar ve ağır yüke maruz kalan tüm zeminlerde farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.